Darujte 2 % zo svojich daní Queer Leaders Forum. Anonymne*

2 percentami zo svojich daní podporíte práva lesieb, gejov, bisexuálnych a transrodových ľudí na Slovensku a projekty Q-centrum a Dúhovy PRIDE Bratislava.

QLF pracuje od roku 2009 na uskutočnení vízie spoločnosti, v ktorej sexuálna orientácia a rodová identita nie sú dôvodmi na rozdeľovanie, stigmatizáciu, segregáciu a diskrimináciu ľudí.

Q-centrum - LGBT komunitné centrum Dúhový PRIDE Bratislava

Q-centrum od novembra 2011 slúži LGBTI komunitej a jej blízkym. Do dnešného dňa sme tu pre vás, v bezpečnom priestore bratislavskej YMCA, pripravení poskytovať to najlepšie pre vás. Všetky naše služby sú stále bezplatné, dostupné osobne u nás, telefonicky i e-mailom.

V dnešnej dobe, keď sa na nás z každej strany valia homofóbne výroky politikov a cirkvi, keď pretrváva atmosféra osočovania a nenávisti zo strany tých, ktorí by tu mali byť pre pe nás a našu ochranu - potrebujeme vašu pomoc viac ako inokedy.

Potrebujeme, aby ste nám pomohli POMÁHAŤ. A my vám za to sľubujeme, že tu zostaneme aj v týchto turbulentných časoch, pripravení/é pomáhať - odborne, bezplatne, bezpečne a vytrvalo.

Názov: Queer Leaders Forum
Sídlo: Medená 5, 811 02 Bratislava
IČO: 42139180
Právna forma: Občianske združenie

Stiahnite si predvyplnené tlačivo,
ktoré stačí už len doplniť a vytlačiť

ĎAKUJEME!

* Poskytnúť 2 % z daní je jednoduchým a anonymným procesom, v ktorom váš zamestnávateľ nevie, komu čiastku darujete. Queer Leaders Forum taktiež nedostane informácie o vás ako o darcovi.